Vladimír Strejček
Vladimír StrejčekMajitel grafického studia Drawetc, pedagog v ateliéru komiksu a ilustrace na Scholastice
Read More
"Monika umí chytnout za práci a dotáhnout projekty do úspěšné realizace! Nebojí se, hledá řešení, nekecá!"
Marek Prchal
Marek PrchalIdea Maker
Read More
"Bylo mi potěšením s Monikou spolupracovat a s radostí bych si to zopakoval, protože Monika je profesionál."
Mikoláš Trkal
Mikoláš TrkalKomik, bavič, influencer
Read More
"Monika je chodícím důkazem, že Bůh je žena. Stoprocentní profesionál, veškerá spolupráce probíhala vždy na jedničku bez komplikací přesně podle domluvy. Člověk, pro kterého je překážka výzvou a řešení pravým cílem cesty. Nemůžu se dočkat dalších spoluprací, protože jde o skutečnou špičku ve svém oboru. Pokud by to šlo, nechal bych se Monikou adoptovat."
Kryštof Rossler
Kryštof RosslerEurope Digital Marketing Leader at CEMEX
Read More
„Monika byla mojí kolegyní po dobu dvou let. Za tento čas jsem poznal, kolik projektů a situací dokázala zvládnout. O projekt se stará do nejmenších detailů, ale neztrácí nadhled a je vždy orientovaná na cíl. Její otevřenost a schopnost myslet i nad rámec požadovaných věcí od klienta, z ní dělají někoho, kdo umí nejen vést projekty, ale i vymýšlet skvělé nápady."
Jiří Langpaul
Jiří LangpaulCreative Director
Read More
"Monika má velmi konstruktivní myšlení a zaměřuje se na dosahování výsledků."
Vít Zima
Vít ZimaDigital Marketing at ING
Read More
„Jeden z nejlepších projektových manažerů, které jsem kdy potkal. Orientuje se v problému, postupuje jasně a srozumitelně. Navíc je i super jako člověk."
Ing. Victoria Židková
Ing. Victoria ŽidkováCEO, rebruns.cz
Read More
"Monika se postarala o celý web REBRUNS.cz a slyším na vizuál webu samé kladné ohlasy. Pomáhá i nadále a vždy když něco hoří, tak pomůže hned. Má skvělé nápady a pomohla mi nastavit komunikaci značky od samého začátku. Jsem jí moc vděčná. Je spolehlivá a nápady, které jí píšu vždy promyslí s nadhledem a přesahem, abych se nevrhla do něčeho, co nemá smysl. Chválím tedy i její objektivní a zkušené zpětné vazby a rady. Díky moc!"
Fatima Jajová
Fatima JajováSenior Sales Manager at POPland
Read More
"Monika byla moje kolegyně v Ogilvy a musím říct, že je velmi pracovitá. Dokáže pracovat na několika projektech najednou. Je kreativní, podnikavá a otevřená a to se mi na ní strašně líbí. Navíc i hezky fotí. Jsem moc ráda, že ji znám a mohu s ní navazovat spolupráci, když je potřeba."
Martina Bartl
Martina BartlOwner at Jdemven.cz
Read More
„Obdivuji její pilnost a organizační schopnosti. Na spolupráci s ní vzpomínám jen v dobrém a mohu ji na 100% doporučit."
Jana Ligocká
Jana LigockáMajitelelka Radost Shop 1992
Read More
"Monika vytvořila celý eshop radostshop.cz, pomohla mi s jeho plněním, ikdyž nemusela a stará se mi o facebook a instagram. Pomohla taktéž dotvořit finální grafickou podobu a dělá i grafické podklady pro sociaální média. Díky Monice jsem během našeho prvního půl roku získala nové zákazníky a ti sami říkají, že nás sledují na instagramu, ale nikdy nebyli u nás v kamenném obchodě. Kromě nárustu prodeje je i tohle pro mě důkaz, že Monika umí. Děkuji ti!"
Mario Straka
Mario StrakaProgramátor / obchodník
Read More
"Děkuji ti za super spolupráci. Vždy si vše dodržela a byl na tebe spoleh, což je dneska extra raritní."
Kateřina Fiebigerová
Kateřina FiebigerováMajitelka ObDuro.cz
Read More
"Monika je profesionál, který umí dotáhnout projekt do konce. Pokud hledáte někoho na pomoc s tím vaším, Monika je jasná volba. Vše na 100 %, žádné zdržování. A hlavně má vlastní myšlení a pohled na věc, který se opravdu hodí."