Ukázka klientů, které jsem měla či mám jako freelancer.​

Externí spolupráce s klienty, která fungovala na základě pravidelných schůzek a svěření mi celého projektu či značky. Na počátku všeho vždy stálo vytvoření strategie či stanovení si cílů a to, jak značku budu komunikovat, poté mám již většinou absolutní důvěru u klientů a veškeré plánování postů a kampaní je plně na mně a klient ode mě dostává jednou za měsíc či jednou za 2 měsíce repoting všeho co se vytvořilo, jaké kampaně běžely a podobně. Pro klienta jsem k dispozici většinou 24/7.

Radost Shop

ESHOP DEVELOPER / SOCIAL MEDIA / CONTENT / GRAPHIC / MARKETING KONZULTANT

Obchod RADOST je legendární obchůdek na Ipáku u klubu Radost FX. Je zde od roku 1992 a původně to byla videopůjčovna, pak přišly na řadu CD a vinyly a k těm se postupně přidaly i knihy a později i oblečení. Ovšem je zde kladem důraz na udržitelnost. Měla jsem radost, když mě oslovili a samozřejmostí bylo, rozjet pořádně socky, udělat kvalitní eshop bez krabičkového řešení - tedy takový, který je napořád a splňuje veškeré možné požadavky velkých eshopů. Taktéž bylo třeba udělat nějakou grafickou linku, která bude pro RADOST obchod jedinečná. To se ve spolupráci s designéry taktéž podařilo a jsem moc ráda, že jsem pomohla obchodu dát o sobě zase více vědět. Kromě správy eshopy a sociálních médií píši taktéž blog a snažím se vyhledávat další možné příležitosti, kde by se obchod mohl zviditelnit.
07/2019 - nyní

Tattoo Convention Prague

WEB / CONTENT GRAPHIC / COMMUNITY MANAGEMENT / SOCIAL MEDIA / KOORDINACE / PROGRAM & FOOD ZONE / VIDEO & FOTO PRODUKCE

V prosinci 2018 jsem byla oslovena lidmi, kteří dělají Tattoo Convention Prague, jestli bych jim nechtěla s něčím pomoci pro konvenci 2019. Sice to nebylo to, co oni chtěli, ale já jim nabídla rovnou celý nový web a nový koncept grafiky, který do té doby neměli a jejich plakáty vypadaly vždy rozdílně a jejich webu chyběla responzibilita. Kromě tedy nového webu, koordinace grafiky a poté tvoření jednotlivých postů na facebook a instagram, jsem spravovala se o social media statala a též o fanoušky a taktéž řešila programovou náplň akce a food a vegg zone (vegg zone do té doby také neměli) + jsme navrhla akci "plastuj s rozumem" a taktéž jsem vytvořila a vytiskla první Tattoo Convention Prague guide (tištěný A6 promo letáček s 32 stranami) V roce 2019 pokračuji ve spolupráci s nimi a dohlížím nad celkovou koordinací příprav, plnění webu a facebooku a instagramu.
12/2018 - nyní

časopis Máma a já

BRAND MANAGER / LAUNCH NOVÉHO ČASOPISU V ČR PRO MAMINKY / VÝVOJ TITULKY / SPOLUTVORBA WEBU / SPRÁVA INSTAGRAMU A FACEBOOKU / INFLUENCERKY / DOHLED NAD GRAFICKÝM ZPRACOVÁNÍ ČASOPISU

Z SK se do ČR dostal tištěný časopis MÁMA A JÁ a mým úkolem bylo vytvořit titulku pro český trh, neb ta slovenská nebyla moc hezká. S tím souviselo vytvoření nového webu. Správa facebook a instagramu, včetně tvorby a i textací, montáže. Komunikace s maminkami a bloggerkami, soutěže. Psaní článků. Správa předplatitelské podsekce webu. Pravidelný reporting čtenářů, sledovanosti a úspěšnosti kampaní.
04/2018 - 06/2019

Restaurace Černý kohout

WEB / MARKETINGOVÝ KONZULTANT / TVORBA NOVÉHO LOGA / GRAFIK A TISKOVINY / FOOD & EVENT FOCENÍ / FACEBOOK

V restauraci Černý kohout v Prokopském údolí strašně skvěle vaří. Bohužel jsou ale nedoceněni a stejně tak jejich propagace navenek nebyla ideální. Začala jsem vytvořením nového loga a webu, poté jsem postupně začala dělat nové tiskoviny jako nový hezký jídelní lístek, události, které mají hezké vizuály, focení jídel i prostor. Taktéž jsem vytvořila tištěnou hru pro dospělé pro podporu konzumace, omalovánky pro děti s motivy kohouta. Pravidelně tvoříme různé vouchery na konzumace i ubytování a vymýšlíme spolu různé akce, které se u nich konají. Instagram měl přes 10 k followers, bohužel si jej chce nadále spravovat klient sám a followers nadále velmi rychle mizí, protože klient sem dává nezajímavý obsah, nesouvisející mnohdy s restaurací a lidi to otravuje - prosím, dávejte si na to pozor - uvádím to zde jako příklad toho, že ne každý umí s instagramem zacházet
08/2019 - nyní

Easywalker

BRAND MANAGER / LAUNCH NOVÝCH PRODUKTŮ NA CZ A SK TRH / KOMPLETNÍ ADAPTACE NÁVRHŮ / GRAFIK / SOCIAL / KOMUNIKACE S OBCHODNÍMI PARTNERY / INSTORE PROMO / INFLUENCERS

Launch nové značky Easywalker a jejich nové modely na český a slovenský trh. Obdržení podkladů ze zahraničí a kompletní adaptace do ČR a SK + navrh na vlastní komunikaci na sociálních médiích. Komunikace s obchodními partnery - obdchodními místy - řešení skladových zásob. Instore promo - vymyšlení, návrh i realizace a vlastní umístění speciálních výstavních míst pro kočárky. Vyhledávání vhodných maminek, bloggerek a influencerek a následné hlídání plnění dohody. Tvorba tiskových materiálů do češtiny.
10/2018 - 5/2019

Chicco ČR

BRAND MANAGER / CONTENT GRAPHIC / FACEBOOK / INSTAGRAM / KATALOGY A DALŠÍ TISKOVINY / COMMUNITY MANAGEMENT A INFLUENCERS


Podpora značky Chicco ČR. Správa sociálních médií, tvorba tiskovin pro ČR i SK, komunikace s obchodníky. Community Management, soutěže, influencerky. Focení produktů a zkoušení produktů.
01/2017 - 06/2019


Omlouvám se, na této celé části webu – na portfoliu pěkně pohromadě – právě pracuji – znáte to s tou kovářovou kobylou… Nějaké ukázky ale níže najdete, bohužel tuto část nyní nemám čas dodělat. Ráda vám o mých zkušenostech a klientech povím osobně. Děkuji za pochopení.


Mé vlastní projekty a značky:

WEBY & ESHOPY

Joy Flowers
rozpracováno – eshop pro joyflowers.cz

MO-MAG.CZ
online alt magazín

Svatebni Team
www.svatebniteam.cz

Vymyšlení názvu pro svatební agenturu, vypracování loga, správa socek, koordinace fotografů a videomakera

GRAPHIC

Grafické práce (content, bannery, tiskoviny)
A-DAM & Radost Shop, grafické práce pro Tattoo Convention, inzerce a bannery pro Bontii (jednorázová spolupráce), grafické práce a celková koordinace Queens of Hip Hop Kemp, grafické práce pro restauraci Černý kohout, spolupráce a bannery s Queens, značka Easywalker – kompletní správa socek i grafiky, Chicco, časopis MÁMA a já, Mo-mag.cz a další

FOOD & PRODUKTOVÉ FOCENÍ

Focení jídla pro restauraci Černý kohout (2019)

Focení dětských produktů pro Petite Mars (2017)

FOCENÍ - LIDÉ

FOTO PRODUKCE

Ukázka klientů, které jsem měla při práci jako account manager v Ogilvy

VIDEO PRODUKCE

EVENT MANAGER

PROJEKTOVÝ (ACCOUNT) MANAGER

Nadace Leontinka
brand manager

Marketingové kampaně pro Nadaci Leontinka od 2011 do 2016 zahrnovala péči o klienta a proaktivní přístup. Vedení kampaní od videa, printové vizuály po online i realizace guerilla kampaně. Pro více info o kampani klikněte na obrázek.

Česká Rugbiová Unie
advertising manager
Kampaň pro rozšíření povědomí o českém ragby. Exekuční řešení kampaně – video, printové vizuály a guerilla kampaň. Pro více info o kampani klikněte na obrázek.

TVORBA PREZENTACÍ (online i tisk)