BUĎTE JEDINEČNÍ A ZAPAMATOVATELNÍ.
Nevíte jak na to? Ráda vám s tím pomohu!

Neexistuje jednoduchý a jasný návod jak na to. Každá značka vyžaduje individuální přístup. Díky mnohaleté praxi v reklamě a marketingu, včetně 7 let v mezinárodní agentuře Ogilvy na pozici managera, vám s tím mohu pomoci – s efektivním vynaložením financí! 

Prohlédněte si kampaně, které mám za sebou nebo na přehled služeb, které nabízím. A že na vaši značku potřebujete spíše velkou agenturu? Co raději peníze investovat do jiných aktivit a efektivnějších nástrojů? Zkuste to se mnou. Od strategie, přes grafiku i vedení značky/projektu. Co si vymyslím, to zrealizuji a nepotřebujete tak dalšího člověka. Samozřejmě ne vše lze zvládnout pouze se mnou a proto nabízím i možnosti mých zkušených kolegů, za které dám ruku do ohně a vím, že se s nimi skvěle spolupracuje – jedná se například o videotvorbu.

Být lepší než konkurence? Samozřejmost! Nejen krásný social profil, ale i funkční? Jasně! Přesah z online i do reality formou nevšedních kampaní a projektů? Miluju! Nudná a nezapamatovatelná značka? Nikdy!

0
let praxe v marketingu
0 +
projektů & kampaní
0 +
spokojených klientů
0 +
vytvořených social postů
0 +
vytvořených newsletterů
0 +
napsaných článků
0 +
realizovaných eventů
0 +
vydaných magazínů

Brand Manager / Project Manager

Komplexní správa značky za účelem těch nejlepších výsledků. Strategie značky, řízení značky, správa kampaní, realizace kampaní. Online i offline.

Kromě vedení kampaní nabízím i komplětní vypracování strategie, případně se držet již stávající a tvorba grafických a textových podkladů může jít také přímo z mé produkce - tj. mohu fungovat jako vaše malá reklamní agentura.

Social & Content Manager

Příprava strategie komunikace na Facebooku a Instagramu. Vymýšlení a publikování obsahu včetně tvorby grafického zpracování i textace.

Denní komunikace s fanoušky. Můžete mi také předat již svou strategii a podklady, kterých se budu držet, ráda případně navrhnu zlepšení nebo úplně novou strategii s ohledem na vaše stanovené cíle.

Součástí social je i Influencer marketing dle dohody s klientem. Samozřejmostí je držení se rozpočtu a pravidelná konzultace s klientem a reporting.

Grafika

Připravím vám cokoli budete chtít - moderně, jasně, přehledně - umím to hezky i hardsellově! Nejraději tvořím vše od začátku, samozřejmě se ale umím držet i již stanoveného brand manuálu.

Příprava bannerů, příspěvků na facebook i instagram, webová grafika, montáže, retuše.

Znamení: comics sans u mě neprojde, pardon!

Strategie

Hlavním cílem může být hned několik věcí a já vám vypracuji strategii přímo na míru. Chcete uvést novou značku na trh? Nebo je vaše značka již známá, ale chce to změnu? Nebo máte určité cíle, kterých chce vaše značka dosáhnout, ale nevíte jak na to? Neváhejte mi napsat.

Mohu poskytnout odborné konzultace, navrhnout konkrétní komunikační strategii a poté samozřejmě i správu celé kampaně. Součástí je samozřejmě reportování v průběhu kampaně a hlídání výsledků. Strategie mohou být zaměřeny na online, tj . web, FB, IG, ale většinou je zde i přesah do dalších komunikačních kanálů, dle značky, rozpočtu a cílů.

Tvorba webu & eshopu

Za menší náklady, než u velkých firem, se dá vytvořit web, který bude vypadat přesně podle vašich představ.

Pracuji s WordPress systémem, který patří k nejrozšířenějším redakčním systémům i ve světě. Navíc máte jistotu, že váš web bude vypadat dobře na počítači, mobilu i tabletu. Samozřejmostí je nejen vytvoření webu, ale i následná správa webu a pravidelné aktualizace i reporting návštěvnosti a případné vylepšování v průběhu kampaně na základě chování návštěvníků.

Tvořím taktéž eshopy, které vám zůstanou navždy a na rozdíl od krabičkových řešení eshopů, kde platíte měsíční poplatky, máte neomezené možnosti ve funkcionalitách.

Produkce: foto, video

Sice jsem fotografka také, ale mám ráda kvalitu a na některé projekty je potřeba lepší foťák i fotograf, než jsem já - a to se neshazuji, jen mám ráda kvalitu! Zajistím vám fotografy či videomakery z kterých si můžete vybrat na základě vašich požadavků. Poté vám zajistím veškeré potřebné věci k realizaci fotek či videa. Casting, lokace, timing, rozpočet a samozřejmě finální postprodukce.​

Event Manager / Produkční

Vzhledem k mým organizačním schopnostem vám mohu pomoci zrealizovat událost přesně podle vašich představ. Od sehnání prostoru po samotnou realizaci. Samozřejmostí je i programová část (djs, kapely, shows), catering či cokoli si vymyslíte. Sehnala jsem i stavěče iglú pro jeden teambuilding. Nic není nemožné a hlavně - není vždy potřeba sta tisíců.

Fotografie

Nikdy bych o sobě sama neřekla, že jsme fotografka, ale fotím ráda a někdo říká že i dobře. Dokáži vám nafotit lidi i produkty a samozřejmostí jsou image fotky a jiné podklady při tvorbě obsahu na socky. Techniku i daylighty mám a co nemám, to zajistím.
A na co nemám kapacitu, nebo s čím si nejsem jistá, mám lidi, s kterými již roky dělám a na 100% jim můžu věřit:

SEO, PPC

Základní práce s GA a GoodleAds mi nedělá problém, avšak opravdové profíky na tuto problematiku mám k dispozici a ráda vás s nimi spojím. Jedná se většinou o mladé nadšence a tak nemusíte mít velký rozpočet abyste dosáhli kvalitních výsledků.

DTP

Jsem graficky zdatná, mám estetické cítění a ovládám Photoshop. Ovšem na nějaké tiskové výstupy je potřeba InDesign a tak mám skvělého DTP operátora, který vám udělá ten nejlepší katalog či letáky nebo rovnou celý časopis a knihu. To vše samozřejmě pod mým dozorem a vedením. Odpadá vám tedy komunikace s dalším člověkem a navíc, já už vím jak na něj a jak mu věci zadávat a pohlídám vám správnost výstupů.

Tisk

Potřebujete vytisknout samolepky, polepy, letáky, brožury, katalogy, plakáty či cokoli dalšího? Neváhejte mi poslat vaši poptávku, protože umím zajistit tisk ve skvělé kvalitě za rozumnou cenu. Neplaťte víc, když nemusíte, jde to .)

Makeup & styling

Služby stylistky a makeup artistky řeším velmi často. Dejte mi zadání a vaše potřeby a styl, který chcete a já vám pošlu nabídku makeup artistek a stylistek, které se budou pro vaši zakázku nejvíce hodit.

VIDEOMAKERS

Spolupracuji s těmito talentovanými videomakery. Postarají se o obraz, střih i zvuk. Ráda vám zajistím video produktové, image, svatební, reportážní či jakékoli jiné bude třeba. S klukama se znám osobně a veškeré potřebné detaily se řeší se mnou a já jim je předávám zpracované – tedy dostávají ode mě kompletní detailní informace o tom, jaké má být video – scénář, lokace, obsazení a podobně. Samozřejmě vám také mohu předat kontakt a vy s nimi můžete řešit co je třeba napřímo, pokud víte, jak správně video zadat a jsou vám jasné všechny detaily.

Radim Brunovský

Johanes Prem

Jakub Šindelář