banner aron sluzby

Social&Content Manager 24/7

Příprava strategie komunikace na Facebooku a Instagramu. Vymýšlení a publikování obsahu včetně tvorby grafického zpracování i textace. Denní komunikace s fanoušky. Správa kampaní a vyhodnocování úspěšnosti kampaní včetně pravidelného reportingu. Můžete mi také předat již svou strategii a podklady, kterých se budu držet, ráda případně navrhnu zlepšení nebo úplně novou strategii s ohledem na vaše stanovené cíle. Samozřejmostí je držení se rozpočtu a pravidelná konzultace s klientem. A proč 24/7? Protože jsem šílenec a některé služby a některá cílová skupina je aktivní především večer, když už lidé nejsou v práci a je třeba jim být k dispozici. Jasně, existuje plánování příspěvků, ale proč nebýt online, když jsou online i vaši zákazníci? A gify a formáty do stories a soutěže? Ano prosím - mnohdy účinnější než placená reklama.

Strategie

Hlavním úkolem může být hned několik věcí a já vám vypracuji strategii přímo na míru. Chcete uvést novou značku na trh? Nebo je vaše značka již známá, ale chce to změnu? Nebo máte určité cíle, kterých chce vaše značka dosáhnout, ale nevíte jak na to? Neváhejte mi napsat. Mohu poskytnout odborné konzultace, navrhnout konkrétní komunikační strategii a poté samozřejmě i správu celé kampaně. Součástí je samozřejmě reportování v průběhu kampaně a hlídání výsledků.

Strategie mohou být zaměřeny na online, tj . web, FB, IG, ale většinou je zde i přesah do dalších komunikačních kanálů, dle značky, rozpočtu a cílů.

Idea Maker

Je to vlastně podobné strategii ale s tím, že buď nemáte zkušenosti s marketingem anebo prostě a jednoduše nevíte jak dál. Jak, kdy a kde má vaše kampaň být a jak se má vaše značka tvářit? A na jakých kanálech mám komunikovat, a je opravdu potřeba velký web nebo jen nějaká microsite? Tohle vše spolu můžeme vymyslet. Můžu pro vás být rádcem do začátků nebo spojencem, který dá vaší značce duši. Všechny značky které dělám, se pro mě vždy stávají srdcovkou, což je velmi důležité pro tvorbu správné strategie a budování značky.

Brand Manager

Přesah ze sociálních médií i do dalších médií. Komplexní správa značky za účelem těch nejlepších výsledků. Strategie značky, řízení značky, správa kampaní, realizace kampaní.

Grafika

Příprava bannerů, příspěvků na facebook i instagram, webová grafika, montáže, retuše.

Tvorba webu

Již přes rok jsem propadla kouzlu WordPress a mrzí mě, že ne dříve. Za minimální náklady se dá vytvořit web, který bude vypadat přesně podle vašich představ. WordPress patří k nejrozšířenějším redakčním systémům i ve světě. Navíc máte jistotu, že váš web bude vypadat dobře na počítači, mobilu i tabletu. Samozřejmostí je nejen vytvoření webu, ale i následná správa webu a pravidelné aktualizace i reporting návštěvnosti a případné vylepšování v průběhu kampaně na základě chování návštěvníků.

Fotografie

Nikdy bych o sobě sama neřekla, že jsme fotografka, ale fotím ráda a někdo říká že i dobře. Dokáži vám nafotit lidi i předměty a samozřejmostí jsou image fotky a jiné podklady při tvorbě obsahu na socky. Techniku i daylighty mám a co nemám, to zajistím.

Foto a video produkce

Sice jsem fotografka také, ale mám ráda kvalitu a na některé projekty je potřeba lepší foťák i fotograf, než jsem já - a to se neshazuji, jen mám ráda kvalitu! Zajistím vám fotografy či videomakery z kterých si můžete vybrat na základě vašich požadavků. Poté vám zajistím veškeré potřebné věci k realizaci fotek či videa. Casting, lokace, timing, rozpočet a samozřejmě finální postprodukce.

Event Manager

Vzhledem k mým organizačním schopnostem vám mohu pomoci zrealizovat událost přesně podle vašich představ. Od sehnání prostoru po samotnou realizaci. Samozřejmostí je i programová část (djs, kapely, shows), catering či cokoli si vymyslíte. Sehnala jsem i stavěče iglú pro jeden teambuilding. Nic není nemožné a hlavně - není vždy potřeba sta tisíců.

Instore desing

Mým snem bylo studovat architekturu jako má babička. Nakonec jsem se vydala jiným směrem, ale myslím, že to v sobě mám. Ráda předělávám prostor a vymýšlím jej tak, aby byl funkčnější a oku líbivější. Stejně tak se ráda zabývám úpravou výloh a prezentačních prostor produktů (regály, pódia, instalace stěn, světel apod)

A na co nemám kapacitu, nebo s čím si nejsem jistá, mám lidi, s kterými již roky dělám a na 100% jim můžu věřit:

SEO, PPC

Základní práce s GA a GoodleAds mi nedělá problém, avšak opravdové profíky na tuto problematiku mám k dispozici a ráda vás s nimi spojím. Jedná se většinou o mladé nadšence a tak nemusíte mít velký rozpočet abyste dosáhli kvalitních výsledků.

Tisk

Potřebujete vytisknout samolepky, polepy, letáky, brožury, katalogy, plakáty či cokoli dalšího? Neváhejte mi poslat vaši poptávku, protože umím zajistit tisk ve skvělé kvalitě za rozumnou cenu. Neplaťte víc, když nemusíte, jde to .)

DTP

Jsem graficky zdatná, mám estetické cítění a ovládám Photoshop. Ovšem na nějaké tiskové výstupy je potřeba InDesign a tak mám skvělého DTP operátora, který vám udělá ten nejlepší katalog či letáky nebo rovnou celý časopis a knihu. To vše samozřejmě pod mým dozorem a vedením. Odpadá vám tedy komunikace s dalším člověkem a navíc, já už vím jak na něj a jak mu věci zadávat a pohlídám vám správnost výstupů.

Web&Eshop

Jsou některé aktivity, které na webu vytvořit neumím a tak mám po ruce známého, který je opravdový master v tvorbě webů a eshopů.

Mediální plánování

Chcete jít i mimo online? Ráda předám kontakt na mou kolegyni z dob práce v reklamní agentuře a tam vám ráda dohodne nejvýhodnější tištěné inzerce, radiové kampaně či OOH.

Kameraman

Video z konference, z eventu anebo reklamní spot či rovnou videoklip? Mám nejšikovnějšího kameramana, který má vlastní techniku a sám si i stříhá a pracuje nadále s obrazem. Dostanete se na daleko lepší ceny než s filmovou produkcí a výsledek je vždy skvělý! Zkuste poptat, ráda zašlu i ukázky práce.

Makeup

Služby stylistky a makeup artistky řeším velmi často. Dejte mi zadání a vaše potřeby a styl, který chcete a já vám pošlu nabídku makeup artistek a stylistek, které se budou pro vaši zakázku nejvíce hodit.

Influencers

Za svou dobu práce v reklamě a marketingu jsem se setkala s mnoha lidmi, kteří mají vliv na další lidi kolem sebe. Dle zaměření vám pomohu najít vhodného influencera, který vaši značku zviditelní.